MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi – snekker i Strømmen
Finn snekker i Strømmen
snekkerStrømmen

MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi – snekker i Strømmen

snekker i Strømmen, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 984525044).

Typiske tjenester i bransjen

Ikke bekreftet for dette firmaet – ta kontakt for å avklare.

  • Snekkerarbeid – generelt
  • Terrasse
  • Kjøkkenmontering
  • Vindu og dører
  • Takarbeid
  • Garasje og bod
snekker · Strømmen

Om MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi

MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi er registrert som snekker i Strømmen. De tilbyr snekkerarbeid – generelt, terrasse, kjøkkenmontering til private og næringsdrivende. Kontakt firmaet for å bekrefte faktisk tjenestespekter.

Org.nr
984525044
Næring
Snekkerarbeid
Bilde fra MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi i Strømmen
Bilder fra MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi – snekker i Strømmen
Offentlige data

Hvorfor velge MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi?

Basert på offentlige registre og regnskapsdata

  • Aktiv og registrert virksomhet i Strømmen
  • Registrert og underlagt norsk næringslovgivning, org.nr 984525044
Data innhentet fra offentlige registre · Sist oppdatert juni 2026
Lokasjon

MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi

Åsfaret 3 1467 Strømmen

Fagkompetanse

Tjenesteområder for MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi

Oversikt over tjenester og fagområder

Relevante tjenester innen snekkerarbeid

MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi er registrert med næringskoder innen snekkerarbeid. Kontakt dem for å bekrefte hvilke tjenester de tilbyr i Strømmen:

Snekkerarbeid – generelt
Snekkerarbeid – innredning, reparasjoner og nybygg av høy kvalitet, tilpasset dine behov.
Terrasse
Finn erfarne snekkere som bygger terrasser til fastpris, og sikrer kvalitet og holdbarhet.
Kjøkkenmontering
Finn erfarne snekkere som monterer kjøkken fra alle leverandører, med fokus på kvalitet.
Vindu og dører
Få hjelp av snekkere til å bytte vinduer og dører i hjemmet ditt.
Takarbeid
Finn erfarne tømrere og snekkere for takarbeid og loftutbygging i ditt nærområde.
Garasje og bod
Finn snekkere og tømrere som bygger garasjer og boder i ditt område.
Innredning og renovering
Finn snekkere som renoverer rom og lager skreddersydde løsninger for ditt hjem.
Tilbygg og påbygg
Utvid boarealet ditt med et profesjonelt tilbygg eller påbygg utført av tømrere.
Anneks og hagestue
Få ekstra sengeplasser eller koselig uterom med et skreddersydd anneks eller hagestue.
Annet snekkerarbeid
Har du et snekker- eller tømreroppdrag som ikke passer inn under standardkategorier?
Møbelsnekker og spesialmøbler
Finn dyktige møbelsnekkere som lager spesialtilpassede møbler, skap og innredning etter dine mål.
Lettvegger og romdelere
Finn snekkere som setter opp lettvegger, innervegger og romdelere for å optimalisere planløsningen din.
Trapp og listverk
Finn snekkere som bygger nye trapper eller pusser opp slitte trapper – fra design til ferdig installasjon.
Byggesøknad og prosjektering
Finn snekkere og byggfirmaer som hjelper deg med byggesøknad, tegninger og ansvarsrett.
Glassrekkverk og glasskonstruksjoner
Finn snekkere og glassfirmaer som monterer glassrekkverk til terrasse, trapp og balkong.

Offentlige registre

Bedriftsinformasjon

Registrerte opplysninger fra Brønnøysundregistrene

Organisasjonsnummer
984525044
Forretningsadresse
Åsfaret 3
1467 Strømmen

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi?

MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi er aktiv i Strømmen-regionen. For å sikre deg riktig pris og kvalitet anbefaler vi å innhente tilbud fra minst 2–3 snekkerfirmaer — la dem konkurrere om jobben og velg det tilbudet som gir best verdi.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi er en snekker i Strømmen som utfører snekkerarbeid. Typiske tjenester inkluderer snekkerarbeid – generelt, terrasse, kjøkkenmontering.

Vis flere spørsmål (2)

MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 984525044. Vi anbefaler alltid å innhente referanser og sammenligne tilbud fra flere aktører før du velger leverandør.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en snekker i Strømmen?

La snekkerfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

snekkerplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for snekkere – deriblant MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av MHB HÅNDVERKEREN Hassan M Bakshi og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.

Få gratis tilbud på snekkerarbeid

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer