Finn snekker i Oslo
snekkerOslo

RICHARD PEDERSEN CONSULT

Snekker i Oslo, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 985169063).

Be om tilbud fra RICHARD PEDERSEN CONSULT og andre lokale snekkerfirmaer

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
snekker · Oslo

Om RICHARD PEDERSEN CONSULT

RICHARD PEDERSEN CONSULT er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 985169063 som snekker i Oslo. Virksomheten er registrert med næringskode Snekkerarbeid.

Org.nr
985169063
Næring
Snekkerarbeid
Bilder fra RICHARD PEDERSEN CONSULT – snekker i Oslo
Offentlige data

Hvorfor velge RICHARD PEDERSEN CONSULT?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 985169063
Data fra offentlige registre · Oppdatert juli 2026
Lokasjon

RICHARD PEDERSEN CONSULT

Pastor Blaauws vei 13B 0962 Oslo

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du RICHARD PEDERSEN CONSULT?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra RICHARD PEDERSEN CONSULT og andre snekkerfirmaer i Oslo-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med RICHARD PEDERSEN CONSULT, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om RICHARD PEDERSEN CONSULT

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Snekkere i Oslo utfører typisk snekkerarbeid. Vanlige tjenester omfatter snekkerarbeid – generelt, terrasse, kjøkkenmontering. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (2)

RICHARD PEDERSEN CONSULT er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 985169063. Vi anbefaler alltid å innhente referanser og sammenligne tilbud fra flere aktører før du velger leverandør.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en snekker i Oslo?

La snekkerfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

snekkerplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for snekkere – deriblant RICHARD PEDERSEN CONSULT. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av RICHARD PEDERSEN CONSULT og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.