MAGNE FINNESAND – snekker i Mosterøy
Finn snekker i Mosterøy
snekkerMosterøy

MAGNE FINNESAND – snekker i Mosterøy

snekker i Mosterøy, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 997157095).

Typiske tjenester i bransjen

Ikke bekreftet for dette firmaet – ta kontakt for å avklare.

  • Snekkerarbeid – generelt
  • Terrasse
  • Kjøkkenmontering
  • Vindu og dører
  • Takarbeid
  • Garasje og bod
snekker · Mosterøy

Om MAGNE FINNESAND

MAGNE FINNESAND er registrert som snekker i Mosterøy. De tilbyr snekkerarbeid – generelt, terrasse, kjøkkenmontering til private og næringsdrivende. Kontakt firmaet for å bekrefte faktisk tjenestespekter.

Org.nr
997157095
Næring
Snekkerarbeid
Bilde fra MAGNE FINNESAND i Mosterøy
Bilder fra MAGNE FINNESAND – snekker i Mosterøy
Offentlige data

Hvorfor velge MAGNE FINNESAND?

Basert på offentlige registre og regnskapsdata

  • Aktiv og registrert virksomhet i Mosterøy
  • Registrert og underlagt norsk næringslovgivning, org.nr 997157095
Data innhentet fra offentlige registre · Sist oppdatert juni 2026
Lokasjon

MAGNE FINNESAND

Mosterøyveien 153 4156 Mosterøy

Fagkompetanse

Tjenesteområder for MAGNE FINNESAND

Oversikt over tjenester og fagområder

Relevante tjenester innen snekkerarbeid

MAGNE FINNESAND er registrert med næringskoder innen snekkerarbeid. Kontakt dem for å bekrefte hvilke tjenester de tilbyr i Mosterøy:

Offentlige registre

Bedriftsinformasjon

Registrerte opplysninger fra Brønnøysundregistrene

Organisasjonsnummer
997157095
Forretningsadresse
Mosterøyveien 153
4156 Mosterøy

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du MAGNE FINNESAND?

MAGNE FINNESAND er aktiv i Mosterøy-regionen. For å sikre deg riktig pris og kvalitet anbefaler vi å innhente tilbud fra minst 2–3 snekkerfirmaer — la dem konkurrere om jobben og velg det tilbudet som gir best verdi.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om MAGNE FINNESAND

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

MAGNE FINNESAND er en snekker i Mosterøy som utfører snekkerarbeid. Typiske tjenester inkluderer snekkerarbeid – generelt, terrasse, kjøkkenmontering.

Vis flere spørsmål (2)

MAGNE FINNESAND er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 997157095. Vi anbefaler alltid å innhente referanser og sammenligne tilbud fra flere aktører før du velger leverandør.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en snekker i Mosterøy?

La snekkerfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

snekkerplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for snekkere – deriblant MAGNE FINNESAND. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av MAGNE FINNESAND og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.

Få gratis tilbud på snekkerarbeid

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer