BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES – snekker i Mjølkeråen
Finn snekker i Mjølkeråen
snekkerMjølkeråen

BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES – snekker i Mjølkeråen

snekker i Mjølkeråen, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 923732551).

Typiske tjenester i bransjen

Ikke bekreftet for dette firmaet – ta kontakt for å avklare.

  • Snekkerarbeid – generelt
  • Terrasse
  • Kjøkkenmontering
  • Vindu og dører
  • Takarbeid
  • Garasje og bod
snekker · Mjølkeråen

Om BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES

BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES er registrert som snekker i Mjølkeråen. De tilbyr snekkerarbeid – generelt, terrasse, kjøkkenmontering til private og næringsdrivende. Kontakt firmaet for å bekrefte faktisk tjenestespekter.

Org.nr
923732551
Næring
Snekkerarbeid
Bilde fra BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES i Mjølkeråen
Bilder fra BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES – snekker i Mjølkeråen
Offentlige data

Hvorfor velge BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES?

Basert på offentlige registre og regnskapsdata

  • Aktiv og registrert virksomhet i Mjølkeråen
  • Registrert og underlagt norsk næringslovgivning, org.nr 923732551
Data innhentet fra offentlige registre · Sist oppdatert juni 2026
Lokasjon

BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES

Nordre Toppe 51 5136 Mjølkeråen

Fagkompetanse

Tjenesteområder for BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES

Oversikt over tjenester og fagområder

Relevante tjenester innen snekkerarbeid

BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES er registrert med næringskoder innen snekkerarbeid. Kontakt dem for å bekrefte hvilke tjenester de tilbyr i Mjølkeråen:

Offentlige registre

Bedriftsinformasjon

Registrerte opplysninger fra Brønnøysundregistrene

Organisasjonsnummer
923732551
Forretningsadresse
Nordre Toppe 51
5136 Mjølkeråen

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES?

BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES er aktiv i Mjølkeråen-regionen. For å sikre deg riktig pris og kvalitet anbefaler vi å innhente tilbud fra minst 2–3 snekkerfirmaer — la dem konkurrere om jobben og velg det tilbudet som gir best verdi.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES er en snekker i Mjølkeråen som utfører snekkerarbeid. Typiske tjenester inkluderer snekkerarbeid – generelt, terrasse, kjøkkenmontering.

Vis flere spørsmål (2)

BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 923732551. Vi anbefaler alltid å innhente referanser og sammenligne tilbud fra flere aktører før du velger leverandør.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en snekker i Mjølkeråen?

La snekkerfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

snekkerplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for snekkere – deriblant BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av BERGEN BYGG SERVICE OG LOGISTIKK GOMES og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.

Få gratis tilbud på snekkerarbeid

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer